محسن کاوه
نویسنده
محسن کاوه
آخرین نرخهای‌ به روز برای حمل زمینی از اروپا به ایران

آخرین نرخهای‌ به روز برای حمل زمینی از اروپا به ایران

ارسال شده در تاریخ 30 خرداد، 1402


تمام بازرگانانی که در حوزه واردات زمینی از اروپا به ایران فعال هستند، همواره میبایست آخرین نرخهای کرایه حمل زمینی را بصورت به روز در اختیار داشته باشند. ولی گاهی اوقات به علت محدودیت وقت، قرار گرفتن در تعطیلات یا اتمام ساعت کاری شرکتهای حمل و نقل بین‌المللی، دسترسی به نرخها دشوار یا غیرممکن است. لذا ما برای تسهیل و تسریع در این امر، جدولی حاوی نرخهای کرایه حمل زمینی از مبادی مهم اروپایی را در اختیار شما قرار داده‌ایم. شما میتوانید در ۲۴ ساعت شبانه‌روز، از طریق لینک قرار داده شده در انتهای این مطلب، به این جدول دسترسی داشته باشید. طبیعتا با اطلاع از این نرخها، میتوانید هزینه‌ حمل زمینی از شهرهای دیگر کشورهای مذکور را بصورت حدودی برآورد کنید. طبیعتا برای دریافت نرخهای دقیق از کشور یا شهرهای دیگر اروپا و یا برای محمولاتی با وزنهای بیشتر و یا محمولات خرده‌بار، میتوانید از طریق تماس با کارشناسان این شرکت و یا از طریق صفحه استعلام‌حمل اقدام فرمائید.

اعتبار این جدول تا ۲۰ ام تیر ماه ۱۴۰۲ میباشد. برای دانلود این جدول، لطفا روی این لینک کلیک کنید و پس از ورود آدرس ایمیل و مشخصات خود، فایل مربوط را روی ایمیل خود دریافت کنید: دریافت جدول کرایه حمل زمینی از مبادی اروپایی 


آخرین نرخ های حمل دریایی از چین به ایران
مشاهده آخرین نرخ های حمل هوایی از چین به ایران


بخش آدرس ایمیل و دانلود که در زیر این پست قراردارد، صرفا برای دانلود متن قابل چاپ مقالات است و برای دریافت جدول نرخ، فقط از طریق این لینک یا نوار زرد رنگ بالای صفحه اقدام نمایید.

اگر مایل به دریافت فایل PDF این مطلب هستید، ایمیل خود را وارد کنید.

= 3 + 7

دیدگاه‌های کاربران

= 3 + 7

هزینه‌ی حمل خود را برآورد کنید.