چرا مسیر اکسیر؟

چرا مسیر اکسیر؟

همه وارد کنندگان و صادر کنندگان از بهترین روشها و راه‌حل‌های حمل و نقل محمولات خود آگاه نیستند؛ چرا که کسب‌وکار اصلی آنها چیز دیگریست. این درحالیست که دایما راهکارهای جدیدی شکل می‌گیرد که می‌تواند منجر به کاهش هزینه، افزایش سرعت تحویل، افزایش ایمنی حمل و نقل محمولات شود.
تخصص ما به شما کمک می‌کند تا ۱۰۰ درصد توجه خود را به کسب وکار اصلی خود معطوف کنید، هزینه های مرتبط با حوزه حمل‌ و نقل خود را کاهش دهید و محمولات خود را مطابق برنامه زمانبندی تحویل بگیرید.
تحصیلات تخصصی ما در رشته معماری حمل و نقل که با گواهینامه FIATA از سازمان جهانی FIATA از کشور سوئیس به تایید رسیده است، به‌ همراه 18 سال سابقه در بالاترین سطح حمل و نقل در کشور ایران و سابقه خلق چندین راهکار جدید برای اولین بار در ایران، و تجربه حضور در بیش از ۷۰۰۰ پروژه با حجم بیش از ۱،۰۰۰،۰۰۰ تن کالا در ابعاد مختلف، ابزار اجرایی ماست.
بنابراین، اگر قصد کاهش هزینه و افزایش راندمان حمل و نقل محمولات خود را دارید، می‌توانید با خیال راحت این کار را به ما بسپارید و تفاوت عملکرد راهکاری اختصاصی براساس نیازهای اساسی صنعت و حتی روشهای سازمانی خود را احساس کنید.

هزینه‌ی حمل خود را برآورد کنید.