محسن کاوه
نویسنده
محسن کاوه
نرخ های به روز حمل زمینی از مبادی مختلف ترکیه به مقاصد مهم ایران

نرخ های به روز حمل زمینی از مبادی مختلف ترکیه به مقاصد مهم ایران

ارسال شده در تاریخ 30 خرداد، 1402

همواره یکی از دغدغه‌هایی که اکثر بازرگانان و تولید کنندگانی که در حوزه کشور ترکیه فعال هستند برای محاسبه و برآورد اولیه قیمت تمام شده کالاهای وارداتی،  داشتن نرخهای حمل زمینی و جاده‌ای به روز از مبادی مختلف کشور ترکیه مثل استانبول آسیایی و استانبول اروپایی، آنکارا، ازمیر،‌ مرسین، بورسا و .... به مقاصد مهمی در ایران از جمله تهران، تبریز، مرز جلفا، بندرعباس و ... است. ولی گاهی اوقات به علت محدودیت وقت، قرار گرفتن در تعطیلات یا اتمام ساعت کاری شرکتهای حمل و نقل بین‌المللی، دسترسی به نرخها دشوار یا غیرممکن است. لذا ما برای تسهیل و تسریع در این امر، جدولی حاوی نرخهای کرایه حمل زمینی از مبادی مهم کشور ترکیه به مقاصد مهم کشور ایران را در اختیار شما قرار داده‌ایم. شما میتوانید در ۲۴ ساعت شبانه‌روز، از طریق لینک قرار داده شده در انتهای این مطلب، به این جدول دسترسی داشته باشید. طبیعتا با اطلاع از این نرخها، میتوانید هزینه‌ حمل زمینی از شهرهای دیگر کشورترکیه به اقصی نقاط ایران را صورت حدودی برآورد کنید. طبیعتا برای دریافت نرخهای دقیق از شهرهای دیگر اروپا و یا برای محمولاتی با وزنهای بیشتر و یا محمولات خرده‌بار، میتوانید از طریق تماس با کارشناسان این شرکت و یا از طریق صفحه استعلام‌حمل اقدام فرمائید.ما همیشه در دسترس هستیم.


اعتبار این جدول تا ۲۰ ام تیر ماه ۱۴۰۲ میباشد. برای دانلود این جدول، لطفا روی این لینک کلیک کنید و پس از ورود آدرس ایمیل و مشخصات خود، فایل مربوط را روی ایمیل خود دریافت کنید: دریافت جدول نرخ های حمل زمینی از مبادی مختلف کشور به مقاصد شهرهای ایران

همینطور میتوانید برای دریافت نرخ دقیق حمل خرده بار زمینی، دریایی و هوایی از اقصی نقاط جهان به مقصد ایران از طریق صفحه استعلام اطلاعات محموله خود را ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن نرخ حمل مورد نظر خود را دریافت کنید.


آخرین نرخ های حمل دریایی از چین به ایران
مشاهده آخرین نرخ های حمل هوایی از چین به ایران


بخش آدرس ایمیل و دانلود که در زیر این پست قراردارد، صرفا برای دانلود متن قابل چاپ مقالات است و برای دریافت جدول نرخ، فقط از طریق این لینک یا نوار زرد رنگ بالای صفحه اقدام نمایید.

اگر مایل به دریافت فایل PDF این مطلب هستید، ایمیل خود را وارد کنید.

= 2 + 6

دیدگاه‌های کاربران

= 2 + 6

هزینه‌ی حمل خود را برآورد کنید.