محسن کاوه
نویسنده
محسن کاوه
جدول نرخ به روز حمل دریایی از بنادر مهم اروپایی به مقاصد بنادر جنوب ایران

جدول نرخ به روز حمل دریایی از بنادر مهم اروپایی به مقاصد بنادر جنوب ایران

ارسال شده در تاریخ 07 مرداد، 1402

تمام بازرگانانی که در حوزه واردات از مبادی اروپایی فعال هستند، همواره میبایست آخرین نرخهای کرایه حمل دریایی را بصورت به روز در اختیار داشته باشند. ولی گاهی اوقات به علت محدودیت وقت، قرار گرفتن در تعطیلات یا اتمام ساعت کاری شرکتهای حمل و نقل بین‌المللی، دسترسی به نرخها دشوار یا غیرممکن است. لذا ما برای تسهیل و تسریع در این امر، جدولی حاوی نرخهای کرایه حمل دریایی از بنادر اروپایی را در اختیار شما قرار داده‌ایم. شما میتوانید در ۲۴ ساعت شبانه‌روز، از طریق لینک قرار داده شده در انتهای این مطلب، به این جدول دسترسی داشته باشید. همچنین برای دریافت نرخ حمل بصورت خرده بار و یا مبادی دیگری که در جدول ذکر نشده اند و همینطور شیوه‌های دیگر حمل و نقل بین المللی از سراسر جهان ، میتوانید در همه ایام هفته و تمام ساعات روز استعلام حمل خود رو از طریق صفحه استعلام وبسایت و یا ارسال ایمیل و یا واتس اپ و .... برای کارشناسان ما ارسال کنید. آدرس ایمیل و اطلاعات تماس در فایل ضمیمیه قابل دسترسی هستند.

اعتبار این جدول تا پایان ماه AUG میباشد. برای دانلود این جدول، لطفا روی این لینک کلیک کنید و پس از ورود آدرس ایمیل و مشخصات خود، فایل مربوط را روی ایمیل خود دریافت کنید: دریافت جدول نرخ حمل دریایی از بنادر مهم اروپایی به مقصد بنادر جنوبی کشور


آخرین نرخ های حمل زمینی از اروپا به ایران

آخرین نرخ های حمل هوایی از چین به ایران

بخش آدرس ایمیل و دانلود که در زیر این پست قراردارد، صرفا برای دانلود متن قابل چاپ مقالات است و برای دریافت جدول نرخ، فقط از طریق این لینک یا نوار زرد رنگ بالای صفحه اقدام نمایید.

اگر مایل به دریافت فایل PDF این مطلب هستید، ایمیل خود را وارد کنید.

= 5 + 1

دیدگاه‌های کاربران

= 5 + 1

هزینه‌ی حمل خود را برآورد کنید.