محسن کاوه
نویسنده
محسن کاوه
دوره های آموزش حمل و نقل بین المللی رایگان شد

دوره های آموزش حمل و نقل بین المللی رایگان شد

ارسال شده در تاریخ 15 اسفند، 1401

زمانی که سخن از آموزش حمل و نقل بین المللی به میان می‌آید، اولین چیزی که به ذهن خطور میکند شاید این باشد که این شامل متصدیان حمل و کارکنان شرکتهای حمل و نقل بین المللی میشود. در حالیکه یادگیری اصول این صنعت به همان اندازه که برای یک متصدی حمل بعنوان اصول اولیه حرفه او مهم و ضروری ست، برای صاحبین کالاها که قرار است کالاهای خود رو برای حمل به متصدیان حمل بسپارند هم ضروری‌ست. چرا که ما متصدیان حمل یکی از مشکلاتی که همواره در برخی موارد با آن روبرو هستیم این است که به علت عدم آشنایی صاحب کالایی که قرار است محموله او را از آن سمت دنیا برایش حمل کنیم با اصول حمل و نقل بین المللی، حرف همدیگر را نمیفهمیم! در خیلی موارد نداشتن این ادبیات و زبان و درک مشترک از این مقوله باعث ایجاد مشکلات زیادی برای صاحب کالا شده است. مشکلاتی که حتی در خیلی موارد به خاطر عدم آشنایی با این قوانین منجر به متهم شدن به قاچاق توسط گمرکات شده است. 

از طرف دیگر وقتی متصدی حمل و صاحب کالایی که آموزش دیده‌اند در یک قرار حمل برای مثال حرف از DDP در اینکوترمز ۲۰۲۰ میزنند، بدون نیاز به هیچ توضیح اضافه‌ای صاحب کالا میداند که متصدی حمل باید در چه مکانی و با چه شرایطی محموله رو دریافت کند و در چه مکانی تحویل دهد و چه هزینه‌هایی در این قرارداد به عهده صاحب کالاست و چه مسئولیت و هزینه هایی به عهده متصدی حمل! یا زمانی که محموله‌ای دچار حادثه و خسارت میشود، صاحب کالا و متصدی حملی که آموزش دیده‌اند دستپاچه نمیشوند و بدون استرس و فوت وقت هرکدام به وظایف مشخص خود در مسیر جبران خسارت عمل میکنند و در واقع کسی با کسی دست به یقه هم نمیشود! کسی آچمز نمیشود! هیچ متصدی حمل آموزش دیده ای شرمنده هیچ صاحب کالایی نمیشود! هیچ صاحب کالای آموزش دیده‌ای کلاه سرش نمیرود!


در خصوص لزوم و ایجاب آموزش حمل و نقل بین‌المللی و مثالها و موقعیتهایی که نیاز و لزوم به گذراندن دوره‌های آموزش حمل و نقل بین المللی را مسجل میکنند میشود ساعتها صحبت کرد. در همین راستا، ما در شرکت مسیراکسیر که از ابتدای تاسیس از تیم آموزش دیده و با تجربه‌ای استفاده کردیم تا هم در حوزه انجام پروژه‌های محوله حمل و نقل بین المللی بهترین عملکرد را داشته باشیم و هم در حوزه آموزش رایگان حمل و نقل بین المللی نقش و وظیفه خود را در اعتلای این صنعت بین متصدیان حمل و صاحبین کالا به نحو احسن انجام داده باشیم.
شما مخاطب عزیز میتوانید با مراجعه به بخش تازه ها و دانستنیها و آکادمی مسیراکسیر در وبسایت از آموزشها و مقالات متعددی که توسط کارشناسان و متخصصین این شرکت تدوین شده اند استفاده کنید. همینطور طبق برنامه‌ریزی انجام شده، ویدئوهای آموزشی و مقالات آموزشی متعددی در خصوص آموزش گام به گام حمل و نقل بین المللی از پله اول به زودی در وبسایت قرار داده خواهند شد و در دسترس عموم قرار خواهند گرفت.
بنابراین شما اگر جویای دریافت آموزش رایگان این صنعت هستید، از طریق صفحه اینستاگرام و وبسایت شرکت با ما در ارتباط بمانید تا در جریان روند این آموزشها قرار بگیرید. همیشه این را به خاطر بسپارید که هیچ متخصص آموزش دیده‌ای بیکار نمیماند!

اگر مایل به دریافت فایل PDF این مطلب هستید، ایمیل خود را وارد کنید.

= 8 + 3

دیدگاه‌های کاربران

= 8 + 3

هزینه‌ی حمل خود را برآورد کنید.